INNOVATSIOONIPÄEVInnovatsioonipäeva miniEXPOlt leiab ka 2017. aasta parimaid õpilasfirmasid

Näiteks saab uudistada Kristiine keskuses toimunud õpilasfirmade laadal kõige paremaks tooteks valitud  Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi noorte ÕF Lämp toodet. Firma toodab puidust valmistatud disainilampe (juhendaja Kristel Rannaääre). 

Kohad on ka kõige innovaatilisemad õpilasfirmad. ÕF Laps Kooli (Tallinna Lilleküla Gümnaasium, juhendaja Lagle Matto), kes töötab välja äppi, mis muudab vanemate jaoks laste kooliviimise mugavamaks. ÕF Leivapoisid  (Vanalinna Hariduskolleegium, juhendaja Kristel Rannaääre) pälvis innovatsioonipreemia suurepärase vana idee taaselustamise eest. Nemad pakuvad purgis leivasuppi.

Tutvuda saab  ka Reaalkooli ÕF Crufty'ga, kes on loonud veebikeskkonna Eesti kunsti ostmiseks ja müümiseks. OF Chabble on  Tallinna 21. Kooli õpilasfirma, kes on  esmakordselt Eestisse toonud Taiwanist alguse saanud bubble tea. Bubble tea on rohelise tee baasil karastusjook, mille teevad eriliseks naturaalsed puuviljapüreesiirupid ja huvitavad tapiocapärlid. Bubble tea'd eristab teistest teebaasil karastusjookidest selle eriline valmistusviis, mis hõlmab joogi jõulist raputamist.

21. Koolist tulev ÕF Portwa tegeleb aga nutikate ja kompaktsete rahakottide tootmisega, kuhu mahuvad ära nii sularaha, pangakaardid kui ka telefon.  Sama kooli ÕF Wiew pakub uudistajatele tarretisliku tekstuuriga seepe.